O nas

 

Na szczycie Jabal Toubkal
Niniejszy blog ma służyć jako kronika przygód Ani i Franka, którzy postanowili rzucić pracę i wyruszyć razem w długą podróż poślubną dookoła świata.

 

Gdy dwa lata przed wyruszeniem w tą podróż zrodził się w naszych głowach pomysł, aby okrążyć świat z plecakami mieliśmy mgliste pojęcie jak to zrobić, a znajomi i rodzina, którym o tym opowiadaliśmy kiwali pobłażliwie głowami i uśmiechali się pod nosem lub wręcz przeciwnie: wpadali w panikę. Założyliśmy, że musimy zgromadzić pieniądze, wziąć ślub i spakować plecaki. Dwa pierwsze punkty zostały już zrealizowane, nasze rodziny oswoiły się z tą myślą (choć trochę czasu im to zajęło), teraz przyszedł czas na etap trzeci.

 

Plan jest prosty: w półtora objechać kulę ziemską. A konkretnie: Koleją Transsyberyjską z Moskwy do Irkucka a dalej Bajkał, Mongolia, Chiny, Tybet, Nepal, Indie, Sri Lanka, Indonezja, Australia, Nowa Zelandia, Kanada, USA, Meksyk, Kuba, Nikaragua, Kostaryka, Panama, Kolumbia, Ekwador, Peru, Boliwia, Chile, Argentyna, Urugwaj  i powrót do kraju.Jako, że różne przygody zdarzają się nam nawet w wycieczce do spożywczaka to na takiej trasie będzie ich zapewne bez liku!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *