Kolosy, Kolosy i po Kolosach!

Kolosy, Kolosy i po Kolosach! Trochę nam zajęło, żeby ochłonąć, odpocząć i spojrzeć z dystansu na miniony weekend, ale nareszcie nadszedł czas na podsumowania. Oto garść wrażeń i przemyśleń, którymi chcieliśmy się z Wami podzielić.
1. Pierwszy raz byliśmy na Kolosach i jest to naprawdę wspaniała impreza- zarówno patrząc oczami występujących jak i widzów. Tylu świetnych i inspirujących opowieści o wszelkiego rodzaju podróżach co w te 3 dni nie słyszeliśmy nigdy wcześniej. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni organizatorom, że zaprosili nas na prelekcję i to od razu na dużej hali Gdynia Arena.
2. Jak już pisaliśmy we wcześniejszym wpisie: jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak wyszła nasza prezentacja, a reakcje i opinie obecnej tam rodziny, znajomych oraz innych widzów, którzy spontanicznie podchodzili nam gratulować pokazują, że kilka tygodni naszej ciężkiej pracy- a na koniec także ogromnego stresu- nie poszło na marne!

 3. Nagrody ani wyróżnienia nie zdobyliśmy, ale patrząc na wyróżnionych (w kategorii „Podróże” głównej nagrody w tym roku nie przyznano) jesteśmy dumni, że w ogóle znaleźliśmy się w gronie takich kozaków!
4. Jak to mawiają: apetyt rośnie w miarę jedzenia. Przy prawie każdym pokazie jaki widzieliśmy na zmianę z Anią wykrzykiwaliśmy: „Tam też musimy jechać! I tam!”. Już planujemy więc jak najszybciej spłacić długi i wybrać się w kolejne podróże- najbliższe cele to na pewno Spitsbergen i Gruzja z wejściem na Kazbek.
5. Last, but not least, aspekt towarzyski tego weekendu też był nie do przecenienia. Poznaliśmy Anię i Jonatana, super parę polsko-brytyjskich autostopowiczów mieszkających w Barcelonie, Patrycję z Trójmiasta, a także kilka ciekawych osobowości, o których może nie będziemy się szerzej rozpisywać  Oprócz tego spędziliśmy trochę czasu z naszymi rodzinami, koleżankami i kolegami, którzy przyjechali nas wspierać, a dwójka z nich nawet się w ciągu weekendu zaręczyła, czego jeszcze raz im serdecznie gratulujemy!
Kończąc ten wpis chcieliśmy jeszcze raz podziękować Wam wszystkim za wsparcie- naprawdę nie wiecie ile to dla nas znaczy! Jednocześnie polecamy Wam na przyszłość Kolosy jako super imprezę, a także zapraszamy na kolejne nasze pokazy, które planujemy już wkrótce. Najbliższy w poznańskim hotelu Puro, w niedzielę, 3 kwienia o 16. Poniżej zamieszczamy kilka fotek, żeby przybliżyć Wam klimat Kolosów (za rok) 2015. Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *